Yovita Plus
Coli's Pharmacy & Dermo Lab

Yovita Plus

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 940.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Yovita heq dhimbjen e barkut, erën e keqe nga goja, diarrenë, kapsllëkun dhe gazrat, që ndodhin si rezultat i disbakteriozës. Yovita 5 ka 7 flakone me nga 8ml me tapë serbator. Kanali intensinal i njeriut në kushte normale përmban 100 trilion baktere të gjalla, 400 specie të ndryshme, 95% të llojeve anaerobe.

       


      Shpërndaje