YOUTH LAB Oil Free Compact Cream SPF 50-Combination_Oily Skin_Medium color
YOUTH LAB

YOUTH LAB Oil Free Compact Cream SPF 50-Combination_Oily Skin_Medium color

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,350.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Fondatinë në formë kompakte që ofron mbrojtje të lartë nga rrezatimi UV, ndërkohë jep efekt unifikues, mat, minimizon poret dhe lë lëkurën me ndjesi lehtësie pergjatë ditës. Përmban Vitamin E, me veti antioksiduese dhe Niseshte Gruri, që përthith yndyrën e tepërt, duke matifikuar lëkurën përgjatë gjithë ditës. Një formulë e fuqishme antioksiduese e cila mund të përdoret çdo ditë, e përshtatshme për lëkurat e yndyrshme dhe pro aknike..
Gjendet, në tre ngjyra, i lehtë, i mesëm dhe i errët.

Përdorimi: Apliko mbi të gjithë fytyrën, qafën dhe dekoltenë duke përdorur sfungjerin aplikues, 30 minuta përpara ekspozimit në diell. Riapliko shpesh për të mirëmbajtur mbrojtjen, sidomos pas djersitjes, notit ose fshirjes me peshqir.

Përbërësit: 

  • Niseshte misri – përthith yndyrën e tepërt dhe jep pamje mat
  • Vitamin E, benefite antioksiduese dhe rikthim të elasticitetit në lëkurë
  •  Filtra UVA dhe UVB të kombinuar me filtra mineral për mbrojtje të gjerë ndaj diellit

Formulimi: 

  • Produkt Vegan
  • Pa paraben apo gluten 
  • Testuar dermatologjikisht
  • Nuk testohen tek kafshët

Shpërndaje