YOUTH LAB Hand Cream 50ml
YOUTH LAB

YOUTH LAB Hand Cream 50ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,100.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Krem duarsh me teksturë të pasur që ofron lehtësim të mënjëhershëm, duke ushqyer dhe hidratuar intensivisht deri në 48 orë! Përthithet shpejt, pa lënë mbetje dhe mbron ndërkohë që minimizon shenjat e plakjes, duke ju ofruar duarve pamje rinore. Përmban miks lipidesh bio-imituese, të ngjashëm me lipidet e lëkurës. 

Përdorimi: Apliko me lëvizje masazhi të lehtë, deri sa të perthithet. Përsërite nëse e keni të nevojshme. Mund të përdoret dhe në pjesë të tjera të trupit, me sipërfaqe të ashpër si brrylat & themrat.

Përbërësit: 

  • Vaj Avokado dhe Bajame ofrojnë hidratim të menjëhershëm dhe reduktojnë shenjat e plakjes,ndërkohë i pari përmirëson pamjen e imperfeksioneve dhe shenjave
  • Kompleks molekular Biopolimere natyrale siguron hidratim të thellë dhe afat-gjatë
  • Miks Gjalp Shea, Vaj Ulliri dhe lipide Bimore ushqejnë lëkurën pa e lënë të yndyrshme
  • Α-bisabolol, çliron lëkurën e dehidratuar dhe të irrituar

Formulimi: 

  • Produkt vegan
  • Pa silikon, dyll apo petrokimikate!
  • Pa paraben
  • Testuar dermatologjikisht
  • Nuk testohen tek kafshët

Shpërndaje