YOUTH LAB Dry Oil
YOUTH LAB Dry Oil
YOUTH LAB

YOUTH LAB Dry Oil

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,050.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Vaj i thatë me veprim shumë intensiv për fytyrën, flokët dhe trupin pa i lënë të yndyrshëm. Përmban Vaj Argani, Vaj susami dhe Vaj Lajthie për të ushqyer dhe zbutur lëkurën, Ester Vegjetal për hidratim intensiv deri në 8 orë dhe Prosilanol, për të ofruar shkëlqim dhe mbrojtje kundër agjentëve plakës dhe radikaleve të lira. Vaji i Kallamit të Sheqerit i ushqen flokët nga rrënja, ofron mbrojtje nga nxehtësia dhe lufton elektricitetin statik dhe majat dyshe, që vijnë si rezultat i djegies së flokëve.

Përdorimi: Apliko njëtrajtësisht mbi lëkurë të pastër deri sa të përthithet. Mbi flokë të lagur ose të thatë, apliko disa pika mbi pëllëmbë dhe më pas apliko mbi flokë, shmang rrënjët.

Përbërësit:

  • Ester me origjinë Natyrale, me veti hidratuese të provuar deri në 8 orë, “kyc brënda” hidratimin dhe redukton humbjen e ujit transepidermial.
  • Vaj Argani, Susami dhe Lajthie ofrojnë ushqim, qetësim dhe mbrojtje intensive nga fotoplakja dhe restaurojne barrierën e lëkruës
  • Vaj nga Kallami i Sheqerit, me efikasitet të provuar klinikisht mbi floket, hidraton nga brënda, ofron mbrojtje termale dhe ruan ngjyrat
  • Pro-silanol, përbërje organike silikoni natyral, kontribuon në riparimin e indeve lidhëse dhe mbron lëkurën nga faktorët plakës

Formulimi:

  • Pa paraben, gluten
  • Testuar dermatologjikisht
  • Jo-komedogjene

Shpërndaje