YOUTH LAB Check Matte Refiller 12ml
YOUTH LAB

YOUTH LAB Check Matte Refiller 12ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,800.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

CHECK-MATTE Refiller shërben për të rimbushur enën mbajtëse të CHECK-MATTE.

Përdorimi:
Për të rimbushur përmbajtjen e CHECK-MATTE, hiq sfungjerin në fund të enës dhe mbushe me CHECK-MATTE Refiller, deri sa bazamenti të jetë i mbushur. 

Përbërësit: 

  •  Argjil & Silica të Montmorillonite, përthith yndyrën dhe lë pas lëkurë perfekte, të njëtrajtshme
  • Acid Salicilik, kontribuon në rregullimin e sebumit, rritjes së ritmit të rigjenerimit qelizor dhe prodhimin të kolagjenit.
  • Second Skin Matrix®, një kompleks përbërësish si Trehalose, Urea, Serine, Acid Hialuornik dhe Pullulan; një matricë molekulare nga bio-polimere që çlirohen gradualisht dhe transferohen në zemër të stratum corneum, edhe pas 8 orësh aplikim, duke ofruar hidratim intensiv!
  • Vitamin Ε,- veprim antioksidues dhe rikthen elasticitetin në lëkurë.

Formulimi: 

  • Produkt Vegan
  • Pa paraben, gluten apo sulfat
  • Testuar dermatologjikisht
  • Nuk testohen tek kafshët

Shpërndaje