YOUTH LAB CC Complete Cream SPF 30-Normal_Dry Skin 50ml
YOUTH LAB

YOUTH LAB CC Complete Cream SPF 30-Normal_Dry Skin 50ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,890.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Krem me ngjyrë me një teknologji multifunksionale, që ofron mbulim uniformë dhe normalizon ngjyrën e lëkurës, duke i dhënë asaj një pamje rinore dhe shkëlqim rrezatues. Formula e avancuar me ekstraktin bimor Unilucent që rikthen hidratimin e lëkurës, elasticitetin dhe shkëlqimin. Filtrat e Spektrit të Jashtëm mbrojnë nga rrezet UVA dhe UVB dhe radikalet e lira.

Përdorimi: Për përdorim ditor, mëngjes dhe/ose darkë, pas pastrimit, apliko një shtresë të hollë mbi fytyrë, qafë dhe dekolte. Mund të përdoret edhe si make-up ose si bazë për make-up.

Përbërësit: 

  • Unilucent (ekstakt nga bimë bioaktive) - i ofron ndriçim dhe rrezatim lëkurës
  • Vitamin PP (B3),- stimulon, hidraton dhe limiton diskolorimin
  • Fytosterole & Trimethyl Glycine,- hidratojnë menjëherë dhe në periudhë afatgjatë përmirësojnë elasticitetin
  • Filtra dielli me spektër të gjërë që ofrojnë mbrojtje të lartë ndaj rrezatimit UVA & UVB

Formulimi: 

  • Produkt Vegan
  • Pa paraben apo gluten 
  • Testuar dermatologjikisht
  • Nuk testohen tek kafshët

Shpërndaje