YOUTH LAB CC Complete Cream for Eyes 15ml
YOUTH LAB

YOUTH LAB CC Complete Cream for Eyes 15ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,630.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Krem sysh, rivitalizues me ngjyrë, i cili siguron hidratim, elasticitet dhe mbulim natyral, ndërkohë që dukshëm zbeh rrathët e errët dhe shenjat e plakjes. Përmban Hexapeptide Modern Technology, që kanë për qëllim rigjenerimin e zonës poshtë syve dhe uljen e borsave të formuara. Falë Qelizave Natyrale Stem dhe Trimethylgycineve bën zbutjen e rrudhave dhe hidraton në thellësi, ndërkohë që Vitaminat dhe aktivet NMF të kombinuara më Vajin Abyssinian, rregullojnë elasticitetin e lëkurës. Rezultatet klinike kanë treguar se 7 nga 10 femra kanë shfaqur 52% më pak shenja të rrathëve të zinj pas 60 ditësh përdorimi! I përshtatshëm dhe për meshkuj.

Përdorimi: Për përdorim ditor, në mëngjes dhe/ose darkë, butësisht apliko një sasi të vogël rreth syve, mbi lëkurë të pastër. Mund të përdoret me ose si zëvendësues i concealer.

Përbërësit:

  • Hexapeptide (teknologjia më e re) restauron qëndrueshmërinë qelizore të lëkurës dhe vepron ndaj inflamacionit të moshës
  • Alginate (me peshë molekulare të lartë) krijon vello mbrojtëse, uji i detit i pasuruar tonifikon menjëherë lëkurën e lodhur, ul fryrjen dhe zbut lëkurën rreth syrit
  • Qeliza natyrale staminale dhe Trimethyl Glycine, – “mbushin” rrudhat dhe japin hidratim të thellë
  • Squalene dhe Vaj Abyssinian – forcojnë densitetin, lidhjen dhe tonin e qelizave të lëkurës ristrukturojnë barrierën natyrale të lëkurës dhe kufizojnë humbien e hidratimit sipërfaqësor.

Formulimi: 

  • Produkt Vegan
  • Pa paraben, gluten apo sulfat
  • Testuar dermatologjikisht
  • Nuk testohen tek kafshët

Shpërndaje