YOUTH LAB CANDY MASK & SCRUB 50ml
YOUTH LAB

YOUTH LAB CANDY MASK & SCRUB 50ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,050.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Maskë&skrab kremoz që siguron piling efikas pa irritime, ofron pamje të balancuar me
pore të zvogëluara. Heq me efikasitet qelizat e vdekura, ndotësit dhe papastërtitë, duke
çliruar poret e bllokuara. Nëse e lë mbi lëkurë për një kohe më të gjatë, vepron si maskë, duke hidratuar dhe forcuar lëkurën. I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurave.

Përdorimi: Apliko mbi lëkurë të njomur, me veprime të lehta masazhimi, duke shmangur konturin e syve. Për rezultate më të mira, leje të veprojë për 5 minuta mbi lekurë. Shpëlaje me ujë të vaket. Mund ta perdoresh 1-2 në javë ose sa herë të jetë e nevojshme.

Përbërësit: 

  • Granule Perlite, Cellulose dhe Acid Salicik,- ofrojnë piling intensiv pa irritime ose dëmtime të shtresës natyrale hidrolipidike të lëkurës
  •  Argjil Montmorillonite,- pastron thellësisht dhe jep rrezatim lëkurës
  • Fomes Officinalis,- ngushton poret e zmadhuara dhe hidraton mënjeherë
  • Acid Hialuronik për hidratim ekstra

Formulimi:

  • Produkt Vegan
  • Pa paraben, gluten apo sulfat
  • Testuar dermatologjikisht
  • Nuk testohen tek kafshët

Shpërndaje