YOUTH LAB Balance Mattifying Cream-Oily Skin 50ml
YOUTH LAB Balance Mattifying Cream-Oily Skin 50ml
YOUTH LAB

YOUTH LAB Balance Mattifying Cream-Oily Skin 50ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,190.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Formulë hidratuese jo e yndyrshme e cila ruan dhe mbron nivelet e hidratimit në lëkurë, duke rregulluar sebumin dhe duke minimizuar poret e zmadhuara për fytyrat mikse, të yndyrshme ose me tendencë akneike. Rezultat i kombinimit të Kompleksit Balancues Liposonik të yndyrës, një kompleks aktiv rregullues, me Oligopeptidet dhe Acidin Hialuronik, ofrojnë balancën e nevojshme mes hidratimit dhe sekretimit të yndyrës së
shëndetshme. 

Përdorimi: Për përdorim ditor, në mëngjes dhe/ose në darkë, përhap një shtresë të hollë mbi fytyrë, qafë dhe dekolte pas pastrimit. Shmang konturin rreth syve.

Përbërësit: 

  • Kompleks Balancues Sebumi Liposonik®, nga Wild Yam, Jamball, Zink & Acid Azelaik, balancon epidermën dhe ofron balancën e nevojshme midis hidratimit dhe nivelit të shëndetshëm të yndyrës.
  • Acid Glicirrhetic,-qetëson irritimet
  • Trimetil Glycine (aminoacid natyral), Acid Hialuronik dhe Vitamin F hidratojnë dhe mbrojnë, duke restauruar barrierën e epidermës.

Formulimi: 

  • Produkt Vegan
  • Pa paraben, gluten apo sulfat
  • Testuar dermatologjikisht
  • Nuk testohen tek kafshët

Shpërndaje