Xhel pastrues, ushqyes me Cold Cream
Mustela

Xhel pastrues, ushqyes me Cold Cream

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,500.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Mustela xhel pastrues ushqyes me Cold Cream pastron butësisht dhe në mënyre efikase lëkurën e thatë të bebes që nga lindja dhe e ushqen atë. Formula e këtij xheli me një kompleks ushqyes të patentuar përmban Avocado Perseose, një kompleks natyral i patentuar që forcon barrierën e lëkurës. Përmban ceramide dhe cold cream që ndihmojnë në rivendosjen e mbrojtjen së filmit hidrolipidik.

  • 92% e përbëresve janë me origjinë natyrale. E formuluar për të minimizuar rrezikun e alergjive.
  • 0% paraben, ftalate, fenoksietanol.
  • Hipoalergjik, i testuar klinikisht.

Shpërndaje