Wellman Conception 30Tab
VITABIOTICS

Wellman Conception 30Tab

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 4,000.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
 • Formuluar me nutrientet specifik, përfshirë zinkun, që ndihmojnë në riprodhimin dhe fertilitetin normal të burrave
 • Ndihmon në ruajtjen e qelizave nga stresi oksidativ, faktor i rëndësishëm ky duke marrë parasysh se sperma ka tendencë të lartë për tu dëmtuar nga radikalet e lira.
 • Kontribuon në rregullimin e aktivitetit hormonal dhe të spermatogjenezës
 • Ndihmon për një shëndet dhe mirëqënie të përgjithshme
 • Pa ngjyrues artificial
 • Pa gluten
 • Pa konservantë
 • Pa kripë ose maja
   Shpërndaje