Wellman 30Tab
VITABIOTICS

Wellman 30Tab

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,500.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
 • Formulë gjithëpërfshirëse me më shumë se 29 nutriente, krijuar mbi baza shkencore
 • Ndihmon në ruajtjen e shëndetit dhe vitalitetit të përgjithshëm të meshkujve
 • Përforëcon sistemin imunitar
 • Kontribuon në shëndetin riprodhues
 • Ideale për sportistët pasi ndihmon në çlirimin e energjisë dhe reduktimin e lodhjes
 • Pa ngjyrues artificial
 • Pa gluten
 • Pa konservantë
 • Pa kripë ose maja

       Shpërndaje