Wellkid Smart Chewable 30Tab
VITABIOTICS

Wellkid Smart Chewable 30Tab

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,500.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
            Multivitamina me 21 mikro-elementë ushqyes që ndihmojnë në mirëqënien  e përgjithshme të shëndetit dhe rritjes  të fëmijes. Përmban vitamina A ,C ,D në nivelet e sugjeruara nga departamenti i shëndetit në UK. E përshtatshme për fëmijët 4-12 vjeç. 
            • Ka shije të frutave duke e bërë të pëlqyeshme nga fëmijët
            • Nuk përman aromatizues artificial, ngjyrues, laktozë, gluten apo kripë.
            • Ndihmon rritjen normale të kockave
            • Ndihmon në zhvillimin e funksioneve konjitive

                                  Shpërndaje