Wellkid Immune Chewable 30Tab
VITABIOTICS

Wellkid Immune Chewable 30Tab

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,500.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
            • Prodhuar për nevojat specifike të fëmijëve me përmbajtje prej 21 nutrientësh të balancuar
            • E përshtatshme për fëmijët 4-12 vjeç
            • Përfshin vitaminat A,C dhe D në nivelet e sugjeruara nga departamenti i shëndetit në UK
            • Ndihmon rritjen normale të kockave
            • Ndihmon në zhvillimin e funksioneve konjitive

                               Shpërndaje