Wellbio 10 Billion 30 kapsula
VITABIOTICS

Wellbio 10 Billion 30 kapsula

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,900.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
            Vitabiotics Wellbio shton florën e sistemit tretës që ndodhet natyrshëm në trup. Kulturat e gjalla Wellbio janë formula mikrobiotike të formuluara nga ekspertë (10 Miliard CFU*) që ofron 7 shtame të cilesisë së lartë të kulturave të gjalla me speketër të gjerë, përfshirë Lab4®  bakterian më të studiuar të zorrëve .  Gjithashtu përfshihet Lactobacillus Acidophilus dhe Bifidobacterium për përdorim të përditshëm. Wellbio përmban kalcium dhe inulin. Kalciumi kontribuon në mirëfunksionimin e enzimave tretëse. Wellbio është zhvilluar nga ekspertet e Vitabiotics dhe është një shtesë ushqimore e prodhuar sipas cilësisë së GMP (Good Manufacturing Practice).
            • E përshtatshme për veganë
            • Pa konservantë
            • Pa ngjyrues artificialë
            • Wellbio nuk është testuar në kafshë
            • Pa laktozë
                Shpërndaje