Wellbaby Drops 4-12 months
VITABIOTICS

Wellbaby Drops 4-12 months

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,500.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

            Pika me shumë vitamina Wellbaby është ideale për foshnjat nga 4 deri në 12 muaj dhe ofron një gamë gjithëpërfshirëse të sigurt dhe të ekuilibruar prej 16 lëndëve ushqyese, përfshirë vitaminat dhe mineralet thelbësore. Prodhuar duke pasur parasysh nevojat e veçanta të foshnjës për të ofruar një mbrojtje të formuluar me kujdes gjatë një kohe kur foshnjat kanë një kërkesë të lartë ushqyese në lidhje me madhësinë e trupit. Kjo mund të ndihmojë për të mbështetur rritjen e shpejtë fizike të tyre dhe zhvillimin e kockave, muskujve, gjakut dhe trurit.

            • Ideale për bebet 4-12 muaj
            • Formulë e sigurt dhe e balancuar me 16 nutrientë
            • Ndihmon në zhvillimin e trurit dhe funksioneve konjitive
            • Ndihmon rritjen dhe zhvillimin e kockave
            • Përforcon sistemin imunitar

                           Shpërndaje