Vizitë Lëkure (Skin Test)
Vizitë Lëkure (Skin Test)
Vizitë Lëkure (Skin Test)
Vizitë Lëkure (Skin Test)
Coli's Pharmacy & Dermo Lab

Vizitë Lëkure (Skin Test)

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,000.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Skin Test Analyzer

E përfitoni  falas për blerje mbi 6,000 lekë

Skin Test i detajuar përfshin: Informacion të plotë mbi gjendjen e lëkurës tuaj, dokumentohet dhe gjithashtu këshillohet për produktet e përshtatshme. Aparatura italiane  ka 7 koka dhe me mikrokamer në monitor të tregon me saktësi nivelin e hidratimit, të yndyrës, elasticitetit, fototopinë, ndjeshmërinë, njollat, thellësinë e rrudhave, mykun etj. 

Rezervoni takimin tuaj në cel.0699810089 ose kontakt në DM @colis_farmaci.


Shpërndaje