VISCOFLU Nasal Spray1690 30 ML
Pharmaline

VISCOFLU Nasal Spray1690 30 ML

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,690.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

VISCOFLU është një pajisje mjekësore e bërë nga 3% tretësirë kripe hipertonike në pH të kontrolluar dhe 6% N-acetilcisteinë. VISCOFLU lehtëson lëngëzimin dhe heq në mënyrë mekanike mukusin dhe / ose sekrecionet muko-purulente të mbetura brenda zgavrës së hundës.

Ky medikament merret pa përshkrimin e mjekut. Ju lutem lexoni instruksionet për përdorimin dhe efektet anësore.                                                           

 


Shpërndaje