Vilonit Gel
Kleva Pharmaeuticals

Vilonit Gel

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 500.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Vilonit Gel, xhel për dhimbjet muskulare. Pas aplikimit lokal, Vilonit përthithet menjëherë nga lëkura dhe ju qetëson dhimbjen në pak minuta.

     


    Shpërndaje