Vidermina MD Prebiotic Ovuli Vaginali
Coli's Pharmacy & Dermo Lab

Vidermina MD Prebiotic Ovuli Vaginali

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,950.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Vidermina MD Prebiotic Ovuli Vaginali  tregohen në rast të ndryshimit të ekuilibrit mikrobial vaginal.
Ideale për parandalimin e vaginitit bakterial dhe të kërpudhave dhe pas administrimit të antibiotikëve lokalë dhe / ose sistemikë ose antifungaleve. Formulimi që përmban një a-gluko-oligosakarid, acid laktik dhe i pasuruar me provitaminën B5 ju lejon të ribalanconi ekosistemin dhe pH vaginal, duke kufizuar zhvillimin e mikroflorës patogjene.
Ai gjithashtu jep një veprim qetësues dhe mbrojtës.

    


Shpërndaje