Vidermina MD Intima Ovuli Vaginali
Coli's Pharmacy & Dermo Lab

Vidermina MD Intima Ovuli Vaginali

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,470.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Vidermina MD Intima Ovuli Vaginali kryejn një veprim parandalues ​​efektiv të thatësisë së vaginës. Lubrifikues dhe hidratues.

 


Shpërndaje