Vaj për masazh
Mustela

Vaj për masazh

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,500.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

I formuluar në mënyrë specifike për përdorim që nga lindja vaji për masazh i gamës Mustela Bébé është ideal për të përjetuar në siguri të plotë  momentet e perkëdheljeve dhe të relaksimit me beben tuaj  duke u kujdesur njëkohësisht për lëkurën e saj:

  •  Vaj që zgjon shqisat e bebes, lehtëson masazhimin duke mos e yndyrosur lëkurën, nuk ngjit falë përbërjes unike.
  •  Hidraton lëkurën, ushqen dhe lë atë të butë falë kompleksit ekskluziv të vajrave vegjetale dermo-mbrojtëse të pasura në acide yndyrore themelore.
  •   Në sajë të formulës së saj të re të pasuruar me Avocado Perseose® mbrojtës dhe rigjenerues, vaji  i masazhit ndihmon për të përforcuar barrierën mbrojtëse të lëkurës së fëmijës tuaj dhe për të ruajtur pasurinë qelizore të saj.

Përbërësit: 99% përbërës me origjinë natyrale

  • Vaj Avocado: hidraton, rigjeneron dhe mbron.
  • Vaj i farave të shegës: qetëson, riparon, ushqen.
  • Vaj luledielli: ristrukturon, rigjeneron, hidraton.
    (100% vajra natyralë)

Shpërndaje