Uriage Xemose Oleo Soothing Balm
Uriage

Uriage Xemose Oleo Soothing Balm

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,650.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Balsami qetësues Xémose ushqen intensivisht lëkurën e thatë deri në shumë të thatë. Vepron si anti-irritues, ka një veprim trefishtë hidratimi. Lëkura qetësohet dhe ushqehet falë formulës së pasur me gjalpë shea dhe gjalpë illipe. Lëkura e thatë ushqehet dhe është më e butë falë këtij balsami. Mund të përdoret në fytyrë dhe në trup.

    Përdorimi: 1 deri 2 herë në ditë. Në mëngjes dhe/ose në mbrëmje. Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë.

    Përbërësit: Aqua (Water, Eau), C13-15 Alkane, Hydrogenated Polydecene, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cetearyl Ethylhexanoate, Isononyl Isononanoate, Beheneth-25, Butylene Glycol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Shorea Stenoptera Seed Butter , Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Chlorphenesin, Xanthan Gum, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Polyacrylate, O-Cymen-5-Ol, Tocopheryl Acetate, Raspberry Seed Oil / Palm Oil Aminopropanediol Esters, Sodium Hydroxide, Asiaticosideroxide, Phytosphingosine, Borage Seed Oil Aminopropanediol Amides, Citric Acid.


    Shpërndaje