Uriage Xemose Lipo Replenishing Anti-Irritation Cream
Uriage

Uriage Xemose Lipo Replenishing Anti-Irritation Cream

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,950.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Krem ushqyes dhe mbrojtës, qetëson menjëherë ndjesitë e irritmit. Absorbohet shpejt, nuk është i yndyrshëm dhe përshtatet mirë me lëkurën. Depërton menjëherë në të. Siguron ndjesi lehtësimi dhe freskie. Qetëson menjëherë falë patentës Kronoksinë.

    Përdorimi: Mund të përdoret nga bebet, fëmijët dhe të rriturit. Vendoseni çdo ditë në lëkurë të pastër dhe të thatë.

    Përbërësit: AQUA (WATER, EAU) ● PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL) ● BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER ● DICAPRYLYL ETHER ● GLYCERIN ● POLYSORBATE 60 ● BUTYLENE GLYCOL ● BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER ● DICAPRYLYL ETHER ● GLYCERIN ● POLYSORBATE 60 ● BUTYLENE GLYCOL ● CETYL ALCOHOL ● STEEL SQUALANE POLYAC ● SODIUM-STEEL 100 SQUALANE (RAPESEED) STEROLS ● DIMETHICONE ● CHLORPHENESIN ● TOCOPHERYL ACETATE ● CETRIMONIUM BROMIDE ● o-CYMEN-5-OL ● PIROCTONE OLAMINE ● XANTHAN GUM ● RASPBERRY SEED OIL / PALM OIL AMINOPROPANEDIOL ASTEROSTEDIOL ● PHYL-AMINOPROPANEDIOL ESTERSEDIOLS


    Shpërndaje