Uriage Xemose Cleansing Oil-Gel
Uriage

Uriage Xemose Cleansing Oil-Gel

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,450.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Uriage Xemose Cleansing Oil-Gel është vaj-xhel pastrues që mbron nga dehidratimi i lëkurës dhe qetëson ndjesitë e irritimit të lëkurës. Pastron butësisht dhe largon të gjitha papastërtitë nga lëkura. Falë përmbajtjes së lartë të glicerinës, formon një film mbrojtës jo të yndyrshëm që mbron lëkurën nga agresorët e jashtëm. I pasuruar me gjalpë shea, qetëson dhe lehtëson ndjesitë e irritimit të lëkurës.

    Përdorimi: Vendoseni në lëkurë të lagur dhe shkumojeni.

    Përbërësit: AQUA (WATER, EAU) ● PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL) ● BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER ● DICAPRYLYL ETHER ● GLYCERIN ● POLYSORBATE 60 ● BUTYLENE GLYCOL ● BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER ● DICAPRYLYL ETHER ● GLYCERIN ● POLYSORBATE 60 ● BUTYLENE GLYCOL ● CETYL ALCOHOL ● STEEL SQUALANE POLYAC ● SODIUM-STEEL 100 SQUALANE (RAPESEED) STEROLS ● DIMETHICONE ● CHLORPHENESIN ● TOCOPHERYL ACETATE ● CETRIMONIUM BROMIDE ● o-CYMEN-5-OL ● PIROCTONE OLAMINE ● XANTHAN GUM ● RASPBERRY SEED OIL / PALM OIL AMINOPROPANEDIOL ASTEROSTEDIOL ● PHYL-AMINOPROPANEDIOL ESTERSEDIOLS


    Shpërndaje