Uriage Tolederm Control Soothing Care
Uriage

Uriage Tolederm Control Soothing Care

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,000.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Kremi Toléderm Control ka një formulë natyrore 94% që përshtatet me lëkurën intolerante dhe alergjike. Ky trajtim qetësues hidratues ndihmon në hidratimin intensiv të lëkurës.

3 përbërës me origjinë natyrore:

  • Uji termal i Uriage mbron, hidraton dhe riparon lëkurën;
  • Skalan perimesh i cili mbron dhe hidraton;
  • Poliuronidet nga algat me veti qetësuese, anti-irituese dhe mbrojtëse.

Përdorimi: Vendoseni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë, në lëkurë të pastër dhe të thatë.

Përbërësit: Aqua (Water, Eau), Cetearyl Ethylhexanoate, Squalane, Dica Prylyl Ether, Diglycerin, Glycerin, Polyglyceryl-6 Distea Rate, 1,2-Hexanediol, Jojoba Esters, Acrylates / C10-30 Alkycerin, Glycerin, Polyglyceryl-6 Distea Rate, 1,2-Hexanediol, Jojoba Esters, Acrylates / C10-30 Alkeslate Crodophryphate, Cetoslate Crossophryprylate / C10ylatephone, C10ylate Crossholasprypryphryprylates / C10ylatelates / C10, 30matelates, Cetyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Beeswax, Xanthan Gum, Tocophe Ryl Acetate, Sodium Hydroxide, Hydrolyzed Algin, Tocopherol.


Shpërndaje