Uriage Thermal Micellar Water (lëkurë normale deri në të thatë)
Uriage

Uriage Thermal Micellar Water (lëkurë normale deri në të thatë)

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,320.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Uji termal micellar është ideal për heqjen e make up-it,  për të gjithë llojet e lëkurës. Surfaktantët e butë jojonikë, të cilët formojnë micelet, veprojnë si magnet që kapin në mënyrë efektive make up-in dhe papastërtitë. Pasuruar me ujë termal hidratues.

    Përdorimi: Aplikojeni me një tampon dhe pastroni butësisht fytyrën, sytë dhe qafën pa e shpëlarë. Përfundoni duke aplikuar kujdesin tuaj të përditshëm.

    Përbërësit: Aqua (Water, Eau), Polysorbate 20, Poloxamer 184, Glycerin, Caprylyl / Capryl Glucoside, Cetrimonium Bromid, Polyaminopropyl Biguanide, Perfume (Fragrance), Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Macrocarpon (Cranberry) Fruit Macrocarpon (Extract)


    Shpërndaje