Uriage Roseliane Anti-Redness Cream
Uriage

Uriage Roseliane Anti-Redness Cream

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,150.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Uriage Roseliane Anti-Redness Cream zvogëlon skuqjen dhe siguron mbrojtje të lartë anti-UVA/UVB për të parandaluar skuqjen. Siguron rehati të menjëhershme dhe lë lëkurën të butë, të qetësuar dhe të mbrojtur. I pasur me ujë termal Uriage me veti hidratuese dhe qetësuese dhe me cerasterol-2F që ristrukturon në mënyrë të qëndrueshme barrierën e lëkurës, ky krem ​​hidraton dhe siguron rehati të menjëhershme dhe afatgjatë të lëkurës.

Përdorimi: Vendoseni në fytyrë në mëngjes.

Përbërësit: AQUA (WATER, EAU) ● ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE ● DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE ● ETHYLHEXYL SALICYLATE ● ETHYLHEXYL TRIAZONE ● DICAPRYLYL CARBONATE ● DIMETHICONE ● ISONONYL ISONONANOATE ● BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE ● POLYMETHYL METHACRYLATE ● TAPIOCA STARCH ● STEARETH-2 ● STEARETH-21 ● HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER ● BUTYLENE GLYCOL ● PHENOXYETHANOL ● PARFUM (FRAGRANCE) ● CETYL ALCOHOL ● CHLORPHENESIN ● BRASSICA CAMPESTRIS (RAPESEED) STEROLS ● o-CYMEN-5-OL ● TOCOPHERYL ACETATE ● XANTHAN GUM ● POLYSORBATE 60 ● RASPBERRY SEED OIL/PALM OIL AMINOPROPANEDIOL ESTERS ● SORBITAN ISOSTEARATE ● POLYMETHYLSILSESQUIOXANE ● SORBITOL ● CITRIC ACID ● ASIATICOSIDE ● PHYTOSPHINGOSINE ● BHT ● PANAX GINSENG ROOT EXTRACT ● MALTODEXTRIN ● CI 14700 (RED 4) ● TOCOPHEROL ● ASCOPHYLLUM NODOSUM EXTRACT ● ASPARAGOPSIS ARMATA EXTRACT ● POTASSIUM SORBATE


Shpërndaje