Uriage Pruriced Gel
Uriage

Uriage Pruriced Gel

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,590.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Xhel me teksturë jo të yndyrshme i cili qetëson lëkurën e të irrituar. Formula me tolerancë të lartë eliminon ndjenjën e kruajtjes dhe siguron një ndjenjë freskie të menjëhershme. I pasuruar me ujë termal Uriage dhe kalaminë, ky xhel qetëson në mënyrë efektive ndjesitë e tërheqjes në lëkurë.

Përdorimi: Përhapeni butësisht në një shtresë të hollë mbi zonën e prekur. Përdoreni aq shpesh sa ju nevojitet.

Përbërësit: AQUA (WATER, EAU) - GLYCERIN – CALAMINE – TALC - MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE - CALCIUM GLUCONATE – GLYCINE – PHENOXYETHANOL - XANTHAN GUM - CITRIC ACID - DIAZOLIDINYL UREA.


Shpërndaje