Uriage Hyseac SOS Paste
Uriage

Uriage Hyseac SOS Paste

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,590.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Uriage Hyseac SOS Paste vepron që nga nata e parë duke përshpejtuar procesin e maturimit të akneve. Me formulën e saj, kombinon veprimin e pastrimit të vajit të shistit me argjilë dhe zink të gjelbër. Përveç këtyre përbërësve aktivë specifik, vepron dhe uji termal Uriage, i cili ndihmon në qetësimin e lëkurës.

Përdorimi: Aplikojeni lokalisht tek aknet në mbrëmje. Lëreni gjithë natën. Shpëlajeni ditën tjetër dhe vëzhgoni rezultatin. Nëse është e nevojshme, riaplikojeni sërish natën tjetër.

Përbërësit: ZINC OXIDE ● OLEIC/LINOLEIC/LINOLENIC/POLYGLYCERIDES ● AQUA (WATER, EAU) ● ILLITE ● TALC ● TRIDECYL TRIMELLITATE ● OCTYLDODECANOL ● CERA ALBA (BEESWAX) ● STEARETH-2 ● SODIUM SHALE OIL SULFONATE ● DISTEARDIMONIUM HECTORITE ● 1,2-HEXANEDIOL ● PROPYLENE CARBONATE ● 4-TERPINEOL ● SALICYLIC ACID


Shpërndaje