Uriage Hyseac New Skin Serum
Uriage

Uriage Hyseac New Skin Serum

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,290.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Kujdes i përforcuar kundër akneve. Ky serum përfshin përbërës të fuqishëm aktivë dermatologjikë për rezultate të dukshme në 7 ditë. Falë bashkimit të 3 patentave ekskluzive dhe zinkut matifikues, ai vepron shpejt për të zvogëluar imperfeksionet dhe për të parandaluar përsëritjen e tyre. Formula e tij përfshin një kompleks rregullatorësh kerativë AHA [Malic + Lactic + Glycolic] dhe një ekstrakt bimor ngushtues poresh për të rafinuar teksturën e lëkurës për një pamje të shndritshme. Falë ujit termal Uriage e lë lëkurën të hidratuar dhe të butë.

Përdorimi: Vendoseni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në lëkurën e pastruar dhe të thatë. Ky produkt përmban AHA, përdorni një produkt mbrojtës nga dielli në rast ekspozimi.

Përbërësit: Aqua (Water, Eau), Dimethicone, Propanediol, Polysorbate 20, Glycolic Acid, Malic Acid, Sodium Polyacryloyldi- Methyl Taurate, Lactic Acid, Sodium Hydroxide, Butylene Glycol, 1,2-Hexin- Glycolycol, 1,2-Hexin- Glycoliol, 1, 2-Hexanediol, Glycolycol, 1, 2-Hexan-Hexanediol, Sodium -11, Glycine, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Chlorphenesin, Pentylene Glycol, Perfume (Fragrance), Phytosphingosin, Lens Esculenta (Lentil) Seed Extract, Xanthan Gum, Zinc Lactaoth, Glyza- Inrate, Benza- Side, Asiodrate, Asiodatic Caprylyl Glycol, Decyl Glucoside, Rhamnose, Glucose, Glucuronic Acid.


Shpërndaje