Uriage Hyseac Hydra
Uriage

Uriage Hyseac Hydra

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,100.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

HYSÉAC HYDRA është aleati i përsosur për lëkurën që është tharë nga trajtimet pasi sjell rehati të menjëhershme dhe afatgjatë. Formula e saj e pasuruar me TLR2 REGUL (patentë Uriage) dhe ekstrakt kaktus dardhe të cilët përforcojnë efektin qetësues të produktit dhe japin rehati të menjëhershme. Me kompleksin e patentuar Cerasterol-2F, ndihmon në rindërtimin dhe forcimin e barrierës së lëkurës. Përbërësit aktivë sigurojnë hidratim afatgjatë.

Përdorimi: Vendoseni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në lëkurën e pastruar plotësisht, të thatë. Shmangni kontaktin me sytë.

Përbërësit: AQUA (WATER, EAU) ● CETEARYL ISONONANOATE ● POLYMETHYL METHACRYLATE ● PROPYLHEPTYL CAPRYLATE ● SQUALANE ● GLYCERIN ● DIGLYCERIN ● STEARETH-2 ● STEARETH-21 ● BUTYLENE GLYCOL ● CETYL ALCOHOL ● DIMETHICONE ● PHENOXYETHANOL ● BRASSICA CAMPESTRIS (RAPESEED) STEROLS ● GLYCERYL STEARATE ● PEG-100 STEARATE ● SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER ● ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER ● CHLORPHENESIN ● PARFUM (FRAGRANCE) ● ISOHEXADECANE ● PHYTOSPHINGOSINE ● o-CYMEN-5-OL ● POLYSORBATE 80 ● TOCOPHERYL ACETATE ● TROMETHAMINE ● ASIATICOSIDE ● OPUNTIA FICUS-INDICA STEM EXTRACT ● RASPBERRY SEED OIL/PALM OIL AMINOPROPANEDIOL ESTERS ● BIOSACCHARIDE GUM-1 ● SORBITAN OLEATE ● DISODIUM PHOSPHATE


Shpërndaje