Uriage Huile Lavante
Uriage

Uriage Huile Lavante

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,550.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Vaji pastrues nga Uriage, pastron dhe hidraton lëkurën në thellësi duke ofruar dhe një aromë të këndshme gjatë përdorimit. Formula e saj pastruese, e butë, pa sapun pastron butësisht lëkurën. Falë teksturës unike vaj-xhel, lë film mbrojtës në lëkurë. Falë përbërësve të butë pastrues dhe ujit termal Uriage, mbron lëkurën nga dehidratimi. Nuk e than lëkurën.

 • Ujë termal Uriage
 • Bazë e butë pastruese
 • Pa sapun
 • Hipoalergjik
 • Testuar nën oftamologjike

         Përdorimi: Shkumojeni lehtë në lëkurë të lagur, pastaj shpëlajeni. Përdoret në përditshmëri.

         Përbërësit: AQUA (WATER, EAU) ● GLYCERIN ● SODIUM LAURETH SULFATE ● CAPRYLYL / CAPRYL GLUCOSIDE ● PEG-7 GLYCERYL COCOATE ● SODIUM COCOYL GLUTAMATE ● SODIUM COCOAMPHOACETATE ● PARFUM (FRAGROLE / TRAGRANCE-2-LAURPANE) ● CITRIC ACID ● SODIUM BENZOATE ● SODIUM CHLORIDE ● POLYQUATERNIUM-10 ● COCO-GLUCOSIDE ● GLYCERYL OLEATE ● SODIUM ACETATE


         Shpërndaje