Uriage Extra Rich Dermatological Gel
Uriage

Uriage Extra Rich Dermatological Gel

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,450.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
I freskët dhe i butë, ky xhel pastron dhe përmirëson komoditetin e lëkurës duke respektuar filmin hidrolipidik. Lëkura mbetet e pastër, e hidratuar dhe e qetësuar. Një produkt i këndshëm për t’u përdorur çdo ditë nga e gjithë familja.

       Përdorimi: Aplikojeni në lëkurë të lagur, masazhoni në lëkure dhe më pas shpëlajeni.

       Përbërësit: AQUA (WATER, EAU) ● SODIUM LAURETH SULFATE ● PEG-80 GLYCERYL COCOATE ● SODIUM CHLORIDE ● GLYCERIN ● SODIUM COCOAMPHOACETATE ● SODIUM LAURETH-8 SULFATE ● SODIUM METHYL COCOYL TAURATE ● PARFUM (FRAGRANCE) ● COCO-GLUCOSIDE ● GLYCERYL OLEATE ● MAGNESIUM LAURETH SULFATE ● SODIUM OLETH SULFATE ● MAGNESIUM LAURETH-8 SULFATE ● CITRIC ACID ● DMDM HYDANTOIN ● MAGNESIUM OLETH SULFATE


       Shpërndaje