Uriage Eau Thermale Eye Contour
Uriage

Uriage Eau Thermale Eye Contour

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,890.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Efekti zbutës i kremit të syve  zvogëlon shfaqjen e vijave të imëta nga dehidratimi. Ky trajtim hidraton epidermën delikate rreth syve.

 • I pasuruar me ujë termal, ndihmon në rindërtimin e barrierës së lëkurës për të ruajtur nivelet optimale të hidratimit.
 • Lejon formimin e një filmi sipërfaqësor dhe gradualisht çliron agjentët hidratues.
 • Kufizon dehidratimin e lëkurës.
 • Tekstura e freskët ndriçon menjëherë dhe freskon zonën e syve.

      Përdorimi: Aplikoni kremin në mëngjes dhe/ose në mbrëmje me goditje të lehta në të gjithë konturin e syve.

      Përbërësit: AQUA (WATER, EAU) ● BUTYLENE GLYCOL ● ISONONYL ISONONANOATE ● PROPANEDIOL ● 1,2-HEXANEDIOL ● DIMETHICONE ● POLYMETHYL METHACRYLATE ● TROMETHAMINE ● ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER ● PHENOXYETHANOL ● SODIUM DEXTRAN SULFATE ● XYLITYLGLUCOSIDE ● SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER ● ANHYDROXYLITOL ● ISOHEXADECANE ● GLYCERIN ● TREHALOSE ● UREA ● XYLITOL ● o-CYMEN-5-OL ● POLYSORBATE 80 ● GLUCOSE ● PENTYLENE GLYCOL ● SERINE ● SORBITAN OLEATE ● ALGIN ● CAPRYLYL GLYCOL ● DISODIUM PHOSPHATE ● GLYCERYL POLYACRYLATE ● PULLULAN ● SODIUM HYALURONATE ● POTASSIUM PHOSPHATE


      Shpërndaje