Uriage Ds Hair Soft Balancing Shampoo
Uriage

Uriage Ds Hair Soft Balancing Shampoo

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,290.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Gama e parë e shampove që përfshin ujë termal nga Alpet Franceze. Kjo shampo pastruese dhe balancuese zbut skalpin e kokës dhe ofron një ndjesi rehatie dhe freskie. Me një aromë të freskët, të këndshme dhe një strukturë shkume të butë dhe kremoze, i lë flokët të mëndafshtë dhe të shëndetshëm.

    Përdorimi: Aplikojeni një ose dy herë në javë në flokë të lagur, në ballë dhe në pjesën e qafës. Masazhoni butësisht, lëreni për 2-3 minuta dhe më pas shpëlajeni tërësisht.

    Përbërësit: AQUA (WATER, EAU) ● SODIUM LAURETH SULFATE ● COCAMIDOPROPYL BETAINE ● SODIUM COCOYL GLUTAMATE ● DECYL GLUCOSIDE ● BUTYLENE GLYCOL ● PARFUM (FRAGRANCE) ● COCO-GLUCOSIDE ● GLYCERYL OLEATE ● POLYQUATERNIUM-22 ● SODIUM BENZOATE ● PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE ● SODIUM CHLORIDE ● CITRIC ACID ● GLYCERIN ● PIROCTONE OLAMINE ● COCONUT ACID ● HIBISCUS SABDARIFFA FLOWER EXTRACT ● PHYTOSPHINGOSINE ● ALCOHOL ● LEONTOPODIUM ALPINUM FLOWER/LEAF EXTRACT ● ASIATICOSIDE ● POTASSIUM SORBATE


    Shpërndaje