Uriage Ds Hair Kerato-Reducing Treatment Shampoo
Uriage

Uriage Ds Hair Kerato-Reducing Treatment Shampoo

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,050.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Gama e parë e shampove që përfshin ujë termal nga Alpet Franceze. Kjo shampo trajtimi kerato-reduktuese eleminon zbokthin e thatë dhe atë të yndyrshëm. Skalpi pastrohet dhe kruarjet qetësohen. Fokët mbeten të butë, të bukur dhe me shkëlqim.

    Përdorimi: Aplikojeni një ose dy herë në javë në flokë të lagur, në ballë dhe në pjesën e qafës. Masazhoni butësisht, lëreni për 2-3 minuta dhe më pas shpëlajeni tërësisht.

    Përbërësit: Aqua (Water, Eau), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoyl Glutamate, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Parfum (Fragrance), Butylene Glycol, Salicylic Acid, Peg-4 Distearyl Ether, Piroctone Olamine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Zinc Lactate, Polyquaternium-22, Sodium Chloride, Polyacrylate Crosspolymer-6, Laureth-2, Peg/Ppg-120/10 Trimethylolpropane Trioleate, Isostearamide Mipa, Distearyl Ether, Glycerin, Dicaprylyl Ether, Glyceryl Laurate, Coconut Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, Citric Acid, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Phytosphingosine, T-Butyl Alcohol, Alcohol, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract, Asiaticoside, Potassium Sorbate


    Shpërndaje