Uriage Bariederm Cica Spray
Uriage

Uriage Bariederm Cica Spray

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,250.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Bariederm Drying Repairing Cica-Spray është praktik dhe higjenik. Formula me tolerancë të lartë është e përshtatshme për zona të dobësuara të lëkurës.

1. Qetëson
Teknologjia e patentuar TLR2-Regul dhe uji termal Uriage qetësojnë epidermën e dobësuar.

2. Pastron
Glukonat bakri dhe oksid zinku rregullojnë florën bakteriale të lëkurës.

3. Përthith
Përthith lagështirën e tepërt  në zonat e lënduara.

Përdorimi: Tundeni mirë para përdorimit, spërkateni në zonën e prekur. Lëreni të veprojë dhe prisni derisa produkti të absorbohet plotësisht. Shmangni kontaktin me sytë.

Përbërësit: AQUA (WATER, EAU) ● BUTYLENE GLYCOL ● GLYCERIN ● MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE ● PEG-80 GLYCERYL COCOATE ● CHLORPHENESIN ● COPPER GLUCONATE ● SODIUM DEXTRAN SULFATE ● XANTHAN GUM ● MANGANESE GLUCONATE ● PVP ● ZINC GLUCONATE ● PHYTOSPHINGOSINE ● SODIUM HYDROXIDE ● ASIATICOSIDE


Shpërndaje