Uriage Bariederm Cica Creme 40ml
Uriage

Uriage Bariederm Cica Creme 40ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,690.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Bariederm Repairing Cica-Cream me bakër-zink është e përkryer për lëndime të vogla të përditshme dhe mund të përdoret për të gjithë familjen.

1. Izolon dhe mbron
Patenta Poly-2P krijon një efekt të menjëhershëm të fashës që izolon dhe mbron. Kombinimi i zink-bakër dhe ujit termal jep një efekt pastrues dhe anti-irritues.

2. Riparon
Kompleksi i patentuar GF-Repair stimulon faktorët e rritjes për të promovuar riparimin epidermik.

3. Qetëson acarimin
D-Panthenol qetëson ndjeshëm ndjesitë e diskomfortit.

Përdorimi: Aplikojeni dy herë në ditë në lëkurën që është pastruar më parë.

Përbërësit: AQUA (WATER, EAU) ● PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL) ● SODIUM CHLORIDE ● ZINC OXIDE ● CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE ● PROPYLHEPTYL CAPRYLATE ● BUTYLENE GLYCOL ● HYDROGENATED POLYDECENE ● PANTHENOL ● GLYCERIN ● DIMETHICONE ● DISTEARDIMONIUM HECTORITE ● POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE ● MAGNESIUM SULFATE ● METHYLPROPANEDIOL ● TOCOPHERYL ACETATE ● TRIACONTANYL PVP ● COPPER GLUCONATE ● PROPANEDIOL ● PROPYLENE CARBONATE ● CITRIC ACID ● GLUTAMYLAMIDOETHYL INDOLE ● POLYQUATERNIUM-61 ● HYALURONIC ACID ● SILANETRIOL ● BORAGE SEED OIL AMINOPROPANEDIOL AMIDES


Shpërndaje