Uriage Bariederm Cica Lips
Uriage

Uriage Bariederm Cica Lips

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 970.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Balsami i parë i buzëve i formuluar me Poly-2p, një kompleks inovativ i patentuar, i cili ofron një veprim të trefishtë. Një formulë me tolerancë të lartë dhe jetëgjatë që është e përshtatshme për përdorim profesional dhe personal.

Përdorimi: Aplikojeni në buzë aq shpesh sa të jetë e nevojshme.

Përbërësit: PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL) ● CERA MICROCRISTALLINA (MICROCRYSTALLINE WAX) ● PARAFFIN ● HYDROGENATED POLYDECENE ● DIMETHICONE ● TRIACONTANYL PVP ● DIPENTAERYTHRITYL TETRAHYDROXYSTEARATE/TETRAISOSTEARATE ● GLYCERIN ● SQUALANE ● BRASSICA CAMPESTRIS (RAPESEED) STEROLS ● TOCOPHERYL ACETATE ● SYNTHETIC WAX ● ETHYLENE/PROPYLENE COPOLYMER ● POLYETHYLENE ● POLYQUATERNIUM-61 ● BHT


Shpërndaje