Uriage Age Protect Detox Night Cream
Uriage

Uriage Age Protect Detox Night Cream

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 4,300.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Krem nate me teksturë të mëndafshtë i cili vepron në shenjat e plakjes dhe përmirëson oksigjenimin kutan. Kur zgjoheni lëkura ndihet më e freskët dhe më rrezatuese. Natë pas nate, lëkura rigjenerohet, detoksifikohet dhe shkëlqimi i saj rikthehet.

  • Parandalon dhe korrigjon shenjat e plakjes
  • Hidraton lëkurën
  • Përmirëson oksigjenimin qelizor

Përdorimi: Aplikojeni në mbrëmje në lëkurë të pastër dhe të thatë. Shmangni kontaktin me sytë. Jo i përshtatshëm për gratë shtatzëna. 

Përbërësit: AQUA (WATER, EAU) ● DICAPRYLYL ETHER ● DIMETHICONE ● SQUALANE ● PROPYLHEPTYL CAPRYLATE ● ISODODECANE ● BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER ● DICAPRYLYL CARBONATE ● GLYCERIN ● BUTYLENE GLYCOL ● DIGLYCERIN ● JOJOBA ESTERS ● 1,2-HEXANEDIOL ● CETYL ALCOHOL ● STEARETH-2 ● STEARETH-21 ● ASCORBYL TETRAISOPALMITATE ● TOCOPHERYL ACETATE ● RETINYL PALMITATE ● SODIUM HYALURONATE ● CROTON LECHLERI RESIN EXTRACT ● TOCOPHEROL ● SODIUM POLYACRYLATE ● POLYGLYCERIN-3 ● DIMETHICONE/BIS-ISOBUTYL PPG-20 CROSSPOLYMER ● PARFUM (FRAGRANCE) ● POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6 ● CHLORPHENESIN ● o-CYMEN-5-OL ● ACACIA DECURRENS FLOWER CERA (ACACIA DECURRENS FLOWER WAX) ● HELIANTHUS ANNUUS SEED CERA (HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED WAX) ● ADENOSINE ● LECITHIN ● CITRIC ACID ● THEOBROMA CACAO SEED EXTRACT (THEOBROMA CACAO (COCOA) SEED EXTRACT) ● t-BUTYL ALCOHOL ● LEPIDIUM SATIVUM SPROUT EXTRACT


Shpërndaje