Uriage Deodorant Puissance 3
ColisPharmacy&DermoLab

Uriage Deodorant Puissance 3

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,290.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
Ky deodorant vepron në mënyrë efektive në djersitjen gjatë gjithë ditës dhe lufton aromat. Parandalon njollat e bardha dhe të verdha.
Deodoranti Power 3 ofron një ndjesi freskie dhe pastërtie për 24 orë.
  • Kripërat e aluminit kontrollojnë djersitjen.
  • Kompleksi i përbërësve anti-bakterialë dhe anti-enzimë lufton aromat në mënyrë efektive.
  • Qetëson lëkurën e ndjeshme.
  • E pasuruar me ujë termal dhe përbërës qetësues.
  • Pa alkool.

Shpërndaje