Ultra Vitamin D3 4000 IU 96Tab
VITABIOTICS

Ultra Vitamin D3 4000 IU 96Tab

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,500.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

 Ultra Vitamin D siguron një sasi optimale të vitaminës D që luan një rol të rëndësishëm në organizëm dhe në aspekte të tjera të shëndetit. Ajo nuk luan rol vetëm në mirëmbajtjen e kockave dhe dhëmbëve por është e njohur gjithashtu për rolin mbështetës në funksionimin normal të sistemit imunitar, ndarjen normale të qelizave dhe funksionin normal të muskujve.

 • I përshtatshëm për vegjetarianë
 • Pa ngjyrues artificialë
 • Pa konservantë
 • Pa sheqer, kripë ose maja
 • Pa laktozë
 • Pa gluten
 • Nuk është e testuar në kafshë

                  Shpërndaje