Ultra Vitamin C 1000mg Fizz +Zinc 20Tableta eferveshente
VITABIOTICS

Ultra Vitamin C 1000mg Fizz +Zinc 20Tableta eferveshente

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 900.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Ultra Vitamin C Fizz ofron 1000mg vitaminë C, të balancuar me zink për një efikasitet maksimal. Të dy këto nutrientë ndihmojnë në mirëfunksionimin e sistemit imunitar. Vitamina C kontribuon në sistemin nervor, formimin e kolagjenit dhe rrit përthithjen e hekurit. Ultra Vitamin C Fizz është një formulë eferveshte me një shije të freksët dhe natyrale portokalli. Ideale për ato që duan një alternativë tjetër nga tabletat ose kapsulat.

              Shpërndaje