Ultra Omega-3 60Tab
VITABIOTICS

Ultra Omega-3 60Tab

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,800.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
 • Kapsulat Ultra Omega-3 janë burim i pasur i vajrave esencial DHA dhe EPA
 • DHA ndihmon në ruajtjen e shikimit dhe në ruajtjen e funksionit të trurit
 • DHA dhe EPA kontribuojne në funksionimin normal të zemrës
 • Përmban gjithashtu vitaminën E e cila mbron qelizat nga stresi oksidativ dhe ruan cilesinë e lartë të vajit
 • Ultra Omega-3 i nënshtrohet një procesi të shumëfishte distilimi dhe filtrimi (Opti-Pure) për të sjellë vajin me pastërti maksimale dhe me standartet më të larta të cilësisë.
 • Pa ngjyrues
 • Pa konservues (i pasuruar me Vitaminë E natyrale)
 • Pa gluten
 • Për të parandaluar çdo shije apo aromë të padëshiruar, kapsulat Ultra Omega-3 përdorin një maskim me shije portokalli
 • Pa sheqer

              Shpërndaje