Ultra Omega 3-6-9 60Tab
VITABIOTICS

Ultra Omega 3-6-9 60Tab

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,950.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Vaji i peshkut Ultra Omega 3-6-9 është formuluar që të arrijë cilësinë dhe pastërtinë më të lartë. Ai ka një përbërje unike 3 në 1 që ofron përfitimet e Omega-3, Omega 6 dhe Omega-9 në një kapsulë të vetme. Këto acide yndyrore esenciale ekstraktohen nga vaji i farërave të rrushit të zi (“Ribes nigrum”) dhe kungullit dhe nga vaji i peshkut dhe ai i ullirit.

Formule unike e cila në një kapsulë të vetme përmban:

 • Omega 3 nga vaji i peshkut, prodhuar në Norvegji
 • Omega 6 nga vaji i farave të ribesës së zezë dhe farave të kungullit
 • Omega 9 nga vaji i ullirit Ultra Omega 3-6-9 siguron një burim të pasur të acideve yndyrore esenciale EPA dhe DHA Vaji i peshkut Ultra i nënshtohet një procesi purifikimi rigoroz me distilim të shumëfishtë dhe faza ekstra filtrimi duke siguruar standartin më të lartë të cilësisë
 • Pa ngjyrues
 • Pa gluten
 • Pa konservant
      Shpërndaje