Ultra Magnesium 60Tab
VITABIOTICS

Ultra Magnesium 60Tab

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,500.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
Optimizuar për forcë, Ultra Magnezi ju jep saktësisht sasinë e duhur të Magnezit me cilësi të lartë.
 • Magnezi luan një rol të rëndësishëm në organizëm duke përfshirë ruajtjen e kockave dhe të dhëmbëve
 • Ndihmon në çlirimin e energjise dhe reduktimin e lodhjes
 • Kontribuon ne funksionimin normal te sistemit nervor dhe te muskujve
 • Ndihmon ne funksionin normal psikologjik

                     Shpërndaje