Ultra Ginkgo & Ginseng 60Tab
VITABIOTICS

Ultra Ginkgo & Ginseng 60Tab

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,500.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

 Ultra Ginkgo & Ginseng nga Vitabiotics përmban 800mg ekstrakt Ginkgo Biloba dhe 400mg ektrakt Ginseng siberian. Ginkgo Biloba & Ginseng formojnë një kombinim idel për shumë veprime në trup. 

Ginkgo Biloba, pema ginkgos mendohet të jetë pema më e vjetër në botë, që daton 200 milion vjet para. Ginkgo biloba kontribuon në një performancë të mirë mendore dhe në funskionin konjitiv. Siberian Ginseng  (Eleutherococcus senticosus) është një bimë popullore e cila është përdorur në Kinë dhe Azi për rreth 2000 vjet. Ginsengu Siberian gjithashtu kontribuon në performancën mendore, sistemin konjitiv dhe në funksionimin normal të sistemit imunitar.

 • I përshtatshëm për vegjetarianë
 • Pa ngjyrues artificialë
 • Pa konservantë
 • Pa sheqer, kripë ose maja
 • Pa laktozë
 • Pa gluten
 • Nuk është e testuar në kafshë

                 Shpërndaje