Ujë i parfumuar delikat 50ml
Mustela

Ujë i parfumuar delikat 50ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,200.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Musti Eau de Soin parfumon me delikatesë fëmijën dhe foshnjen, duke sjellë një nuancë freskie dhe butësie, falë prekjes delikate të agrumeve, trëndafilit dhe jargavanit. Mund të përdoret në mënyrë të sigurt që nga lindja.

  • E formuluar me 97% të përbërësve me origjinë natyrore, aroma delikate Eau de Soin kombinon nota delikate të agrumeve, trëndafilit dhe jargavanit.
  • I përmirësuar me ekstrakte mjalti dhe kamomili me veti zbutëse dhe qetësuese, ky produkt siguron një moment butësie dhe freskie.

Shpërndaje