Trudi Xhel balsamik 70ml
Trudi

Trudi Xhel balsamik 70ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,250.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
Xheli balsamik i TRUDI-t përmban ekstrakte natyrale të vajrave esenciale me veti balsamike. Thithja ose masazhi i lehtë i mban të hapura rrugët e frymëmarrjes dhe ndihmon gjumin e fëmijëve gjatë natës. Aplikojeni në gjoksin e fëmijës derisa të përthithet plotësisht . Aroma do të zgjasë për disa orë.

Shpërndaje